#IKK2016HAREKATI

FullSizeRender

Birer İKK’lı olarak genelde etrafımızda 2 çeşit arkadaşımız var:

1. Her sene başı veya her Pazartesi spora başlayacak arkadaşlarımız.

2. Spor yapmak için yanıp tutuşan ama nedense, “İşte Benim Stilim” seyretmeye bile vakit ayırıp, spora gelince bir türlü zamanı olmayan dostlarımız.

İşte biz de 2016’da buna bir dur demek için İstanbul Koşu Kuvvetleri olarak yeni bir “HAREKÂT” başlatıyoruz ve sizleri 21 gün boyunca bu challenge’ımıza katılmaya davet ediyoruz.

İster koşmaya yeni başlıyor olun, ister daha önce koşmuş, amacımız sizlere 21 gün boyunca bir yeni yıl motivasyonu olmak ve bir yerden başlamanızı sağlamak.

Sizden tek beklediğimiz, sizinle hergün paylaşacağımız koşu programını veya hareketleri instagram hesabından #IKK2016HAREKATI ve #IKK2016MOVEMENT hashtagleriyle paylaşmanız.

Başlangıç: 11.Ocak.2016

21 gün sonunda hem yeni bir alışkanlık kazanmış olacak, hem de en azimli takipçilerimiz süpriz sponsorlarımızın birbirinden güzel hediyelerinden kazanma fırsatı bulacaksınız.

Detaylar için takipte kalın!

ÖNEMLİ NOT: Biz amatör bir koşu grubuyuz ve vereceğimiz öneriler bilimsel verilerden çok kişisel deneyimlerimize dayalı olacak. Bu yüzden her hangi bir tecrübeniz yok ise sağlık kontrolünden geçmeden her hangi bir spor aktivitesine başlamamanızı tavsiye ederiz.

#IKK2016HAREKATI

#IKK2016MOVEMENT

#ISTANBULKOSUKUVVETLERI